ekoFora.pl
Profil: Zaloguj się / Zarejestruj się

Odpowiedz na ten tematRozpocznij nowy temat
julia95
post 13 gru 2008 - 20:56
Post #1

Nowy

Mieszkam w bloku pod który czesto przylatują miejskie gołębie. Dokarmiam je zimą, czy mam to robić również latem, wiosną i jesienią?
Przejdź na górę strony

+Zacytuj post
Zuza77
post 28 lip 2009 - 17:30
Post #2

Użytkownik

z tego co wiem to ptaki powinno sie dokarmiac głównie przy bardzo niskich temperaturach i jak wszystko przykryje snieg
i koniecznie ziarno - nie wolno dokarmiac chlebem - za dużo konsewantów i innej chemii
my to przetrawimy ale małe ptaki nie bardzo
Przejdź na górę strony

+Zacytuj post
Pilgrim
post 30 lip 2009 - 17:42
Post #3

Użytkownik

Myślę, że jak przylatują to można je dokarmiać. Miejskie gołębie i tak są przyzwyczajone do tej formy żywienia. A ziarno-GMO też może być groźne. tongue.gif

--------------------
Greenpeace jest jak arbuz - na zewnątrz zielony, w środku - czerwony.
Przejdź na górę strony

+Zacytuj post
Amarantine
post 30 lip 2009 - 22:18
Post #4

Użytkownik

CYTAT(Zuza77 @ 28 lip 2009 - 18:30) *
z tego co wiem to ptaki powinno sie dokarmiac głównie przy bardzo niskich temperaturach i jak wszystko przykryje snieg
i koniecznie ziarno - nie wolno dokarmiac chlebem - za dużo konsewantów i innej chemii
my to przetrawimy ale małe ptaki nie bardzo

Lol?! Jak do mnie przylatuje gołąb w Krakowie to mu rzucam jadło niezaleznie od pory roku.

Ziarna?! Nie bądźmy śmieszni. Ja zawsze dawałem chleb i jeszcze gołąb nie zmienił się w antylope.
Jak za dużo konserwantów to dlaczego ludzie jedzą chleb z szynką a nie ziarna z szynką?

--------------------
Ten który nie więdnie
Przejdź na górę strony

+Zacytuj post

Odpowiedz na ten tematRozpocznij nowy temat
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

REKLAMA
RSS Wersja bez grafiki Aktualny czas: 20 paź 2017 -18:14
ekofora.pl - forum ekologiczne. Interesuje Cię natura? Ochrona środowiska, recykling, ochrona przyrody - nie są Ci obce te terminy? To jest miejsce dla Ciebie!