ekoFora.pl
Profil: Zaloguj się / Zarejestruj się

Odpowiedz na ten tematRozpocznij nowy temat
zabka4991
post 08 lis 2008 - 10:06
Post #1

Nowy

Odwiedź moją stronę

Serdecznie zapraszma do ogladania fotek, i mam nadzieje ze wyrazicie swoja opinie wink.gif
Przejdź na górę strony

+Zacytuj post
psikus
post 17 cze 2009 - 13:30
Post #2

Nowy

Bardzo mi się podobają! Kolorystyka bardzo ciepła i przyjemna. Masz bardzo interesujące pomysły. Zainteresowały mnie szczególnie zdjęcia, na których są zwierzęta - bociany, pająki, owady, motyle, koniki polne. Dmuchawiec też bardzo ciekawy, zwłaszcza pojedynczy na skórze. Zdecydowanie bardziej podobają mi się zdjęcia kolorowe - wyrażają prawdziwe emocje fotografa. Seria z kwiatami (tam, gdzie są krople deszczu) ma świetne kolory!
Bardzo wciągnąłem się niedawno w fotografowanie zwierząt, ostatnio w parku robiłem zdjęcia łyskom i mandarynkom i naszym pospolitym kaczkom. Interesują mnie też bociany, ale nie mam w pobliżu żadnego gniazda, które mógłbym bliżej obserwować dlatego mam tylko kilka fotek bocianów na łące. Moim celem jest zrobienie takich zdjęć kiedyś - http://tiny.pl/3ljg czy http://tiny.pl/3ljt . Zdjęcia zwierząt są naprawdę wyjątkowe. Nie mam strony ze zdjęciami, bo jestem jeszcze amatorem i nie czuję się gotowy na pokazanie mojej twórczości światu. Ale miło mi się bardzo ogląda zdjęcia innych. Wystawiam 5 gwiazdek pierwszej odważnej:)
Przejdź na górę strony

+Zacytuj post
klusek
post 27 cze 2011 - 13:21
Post #3

Nowy

Przepiękne fotografie , masz wielki talent , przy okazji czy mogłabyś zdradzić jakim aparatem robisz zdjęcia ?
Przejdź na górę strony

+Zacytuj post
zenit122
post 21 wrz 2012 - 12:21
Post #4

Nowy

Przejdź na górę strony

+Zacytuj post

Odpowiedz na ten tematRozpocznij nowy temat
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

REKLAMA
RSS Wersja bez grafiki Aktualny czas: 20 sie 2017 -04:19
ekofora.pl - forum ekologiczne. Interesuje Cię natura? Ochrona środowiska, recykling, ochrona przyrody - nie są Ci obce te terminy? To jest miejsce dla Ciebie!